ētera tālr.
64250111
reklāmas tālr.
64250690
e-pasts:
info@radiovalmiera.lv
skype:
radiovalmiera
twitter:
radiovalmiera
Akustiskā ceturtdiena 01.05.2012 13:47
Šo ceturtdien, 3.maijā, Radio Valmiera ēterā turpināsies raidījumu cikls „Akustiskā Ceturtdiena”. Šonedēļ esam aicinājuši ciemos Lauri Valteru un domubiedrus viņa jaunajā projektā „L.V.” Raidījums klausāms radio viļņos FM 98,1 (Valmierā) 96,4 (Straupē) un 93,5 (Limbažos), kā arī tiešraidē mājas lapā: www.radiovalmiera.lv; Studijā notiekošo koncertu varēs vērot arī kabeļtelevīzijas lietotāji Vidzemes Televīzijas kanālā.
 
Kā zināms grupas „Ēnas” solists ķēries klāt jaunam projektam ar nosaukumu „L.V.” un patlaban Radio Valmiera aktīvajā rotācijā skan šī projekta pirmais singls „Manā pasaulē.” Kā vēstīts vienā no projekta oficiālajām vietnēm internetā: „Vēl 90-tajos gados, Laura tēvs, Egons Valters, sava laika biedra Klāva Elsberga iedvesmots, dzejas rindām „Manā pasaulē” sakomponēja mūziku. Pirms neilga laika, kādā kopābūšanas pasākumā, radās vēlēšanās, lai cilvēki šo stāstu dzird skanam arī šodien, jo tā joprojām uzrunā ar savu tēmas aktualitāti.”

Dziesma „Manā pasaulē” ir tikai pirmais Laura Valtera un viņa domubiedru vēstījums klausītājiem un visticamāk arī turpmāk no viņiem dzirdēsim patiesus stāstus par šodien aktuālām tēmām, savītus precīzi atlasītu muzikālo pērļu virtenēs. Projekta „L.V.” dalībnieki ir Lauris Valters (vokāls, taustiņinstrumenti), Rūta Dūduma (vokāls), Madara Norbūte (čells), Jānis Bērziņš (ģitāra), Jānis Olekšs (basģitara) un Mārtiņš Miļevskis (sitamie instrumenti).

Mūziķu stāstus dzirdēsim jau šajā ceturtdienā, 3.maijā, sākot no pulksten septiņiem vakarpusē. Iepazīsim „L.V.” radošo pasauli, klausīsimies viņu reperturārā un uzzināsim, cik tālejoši ir „L.V.” plāni Latvijas mūzikas pasaulē.

Plašāk par projektu:
http://www.draugiem.lv/l.v./
http://www.facebook.com/pages/LV/296005263796151