ētera tālr.
64250111
reklāmas tālr.
64250690
e-pasts:
info@radiovalmiera.lv
skype:
radiovalmiera
twitter:
radiovalmiera
Radio Valmiera Rīgā FM 106.8 MHz
Radio Valmiera iesaka 23.04.2012 10:35
Paliekot dienai garākai un gaišākai, arī uzņēmumi aizvien aktīvāk piesakās Vidzemē lielākajai izstādei – gadatirgum Vidzemes Uzņēmēju dienas 2012. Šogad izstāde norisināsies 18. un 19.maijā Valmieras kultūras centrā.

Pašlaik rit aktīvs darbs pie izstādes organizēšanas, kas šogad plānojas īpaši pārsteigumiem bagāta pateicoties savam piecpadsmitās jubilejas gadam. Arī iedzīvotājiem tuvais amatnieku tirgus aktīvi tiek organizēts, kur varēs iegādāties pašmāju ražoto produkciju.

Kā jau katru gadu, izstādei tiek piešķirta arī starptautiska nozīme. Šogad izstādi plāno apmeklēt Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Valmieras pilsētas pašvaldības sadarbības partneri no Baltkrievijas, Krievijas un Igaunijas. Tāpat arī izstādes dalībnieku pulkam pievienojas uzņēmumi no Igaunijas.  

Izstādes organizatori aicina ikvienu uzņēmumu sarosīties un interesantu piedalīties izstādē – gadatirgū ar mērķi, gan popularizēt savus produktus un sniegtos pakalpojumus, gan arī veicināt savu produktu noietu. Iesakām katram uzņēmumam pārdomāt, kā tieši sevi interesantā veidā parādīt, lai gūtu maksimāli labākos rezultātus no dalības izstādē. Norādām, ka uzņēmumi aktīvi piesakās dalībai izstādē, līdz ar to iesakām pieņemt lēmumu par dalību.

Aicinām piedalīties ikvienu uzņēmumu!

Nenokavē – vietu skaits ierobežots!

Dalību izstādē var pieteikt LTRK Valmieras nodaļā,
Stacijas ielā 26, Valmierā, LV-4201,
Tel. 642 35320
E-pasts: valmiera@chamber.lv
www.chamber.lv
Nenokavē – pieteikšanās līdz 11.05.2012.
Vietu skaits ierobežots.