ētera tālr.
64250111
reklāmas tālr.
64250690
e-pasts:
info@radiovalmiera.lv
skype:
radiovalmiera
twitter:
radiovalmiera
Radio Valmiera Rīgā FM 106.8 MHz
Maināmies smaidiem!
ziņas 25.06.2013 17:11

Vidzemes Augstskola vēlas noskaidrot, kas Tev sagādā smaidu! Turpmākās trīs dienas Radio Valmiera ēterā mainīsimies smaidiem. Zvani uz radio un piedāvā atnest kādu lietu, kas liek smaidīt gan Tev pašam, gan mums. Ja šī lieta būs smaida vērta, mēs to piedāvāsim samainīt pret Vidzemes Augstskolas sarūpētajām dāvanām – lietussargiem, kas liks smaidīt pat lietainās dienās. Tieši tik vienkārši ir sagādāt smaidu!

Konkursu klausies darba dienu rītos ap 9:40.

Noķer Jāni un Līgu, ja vari!
ziņas 17.06.2013 08:59

Radio Valmiera ēterā no 17.jūnija, visas nedēļas garumā, katru rītu plkst. 9:40 norisināsies Jāņu spēle Noķer Jāni un Līgu.

Kas Tev jādara, lai noķertu Jāni un Līgu? Kā ierasts zvani uz studiju pa tālruni 64250111, klausies Jāņu stāstu un skaiti, cik reizes stāstā pieminēti vārdi Jānis un Līga. Ja pareizi būsi saskaitījis abu vārdu skaitu stāstā, tad būsi noķēris Jāni un Līgu!

Noķerot Jāni un Līgu iegūsi arī mūsu draugu sarūpētos dāvanu komplektus.

Piedalies konkursā un tiec pie termokrūzes
ziņas 03.06.2013 07:52
Šonedēļ Radio Valmiera ēterā konkurs sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūras struktūrfondu E-KARTI. Katru rītu plkst. 9:40 ienāc Radio Valmiera mājas lapā un atver šo linku sf.viaa.gov.lv, Tu redzēsi E - karti, atver sadaļu "novadi" un zvani uz radio 64250111.

Tu kopā ar DJ nejauši izvēlēsies novadu, par kuru Tev uzdos jautājumus. Balvā – termokrūze, kas lieliski noderēs  Tavās ikdienas gaitās.
Kadrs un aizkadrs. Epizode #02
ziņas 26.03.2013 15:11
Tad nu tas notika. Nē, nu viendien tam bija jānotiek tā vai tā, bet nu tas ir fakts – ir sācies astronomiskais pavasaris un Krišs devies atvaļinājumā. Abas šīs lietas jau varētu atstāt bez ievērības, taču fakts ka diena legāli sāk palikt garāka par nakti, ir sirdi priecējoši. Arī par Krišu prieks – dabūs cilvēks no rītiem izgulēties, ja vien nesadomās aizbraukt ārpus mūsu zemes atpūsties.
Kā sākusies nedēļa Radio Valmiera kadrā un aizkadrā
ziņas 19.03.2013 12:59
Radio Valmiera ir radio pozitīviem cilvēkiem, taču ir arī citāda rakstura ļaudis. Visi kopā veido notikumus, no kuriem top ziņas. Labākās ziņas mēs Tev izstāstam, taču daudzas no tām mēs Tev vispār nestāstam, lai nebojātu dienu. Citas ziņas vienkārši nenokļūst ēterā, bet paliek apspriešanai aizkadrā. Un ir ziņas, kuras mēs uzrakstām.
Noklausies raidījumus "5 minūtes Eiropā"
ziņas 13.03.2013 10:02

Radio Valmiera ēterā sākot ar decembri un līdz pat martam tika īstenots tematisks raidījumu cikls „5 minūtes Eiropā”. Tā ietvaros bija iespēja dzirdēt, kā darbojas Eiropas Parlaments, kādi lēmumi pieņemti un kā tie ietekmē ikviena Latvijas iedzīvotāja dzīvi.

Visu 10 raidījumu ciklu piedāvājam noklausīties arī šeit: http://failiem.lv/u/rnjlbuj

KONKURSS: Tirdzniecības Centrs VALLETA meklē lieliskos vīriešus
ziņas 19.02.2013 11:25
Viņš ir vīrišķīgs, gudrs, talantīgs, izpalīdzīgs. Viņš ir Tavs paziņa, draugs, kolēģis, radinieks. Atklāj mums – kas viņš ir un kāpēc ir pelnījis titulu LIELISKAIS VĪRIETIS.

Atsūti mums nelielu šī vīrieša aprakstu! Bet nestāsti par to viņam - lai tas ir pārsteigums. Raksti uz info@radiovalmiera.lv, norādot Jūsu abu kontaktinformāciju.

No 18. līdz 22.februārim katru dienu mēs zvanīsim kādam no pieteiktajiem lieliskajam vīrietim, lai viņu negaidīti pārsteigu. Un noskaidrosim – kurš no Jums abiem saņems dāvanā VALLETA dāvanu karti.

Turklāt līdz 24.februārim VALLETĀ vīriešus gaida lieliski piedāvājumi vīriešu apģērbiem, apaviem un citām precēm ar atlaidēm līdz 70%!

Info: www.valleta.lv